Домашня сонячна електростанція для чего потрібна?

В зв’язку з високими темпами розвитку електронних приладів, на світовому ринку склалася тенденція підвищенного попиту на електричну енергію, яка доводить, що найбільш важливим ресурсом в світі стає саме електроенергія. Люди в усьому світі поступово відмовляються від нафти і газу, віддаючи переваги саме електрики, особливо отриманій з поновлюваних джерел енергії. Звичайно найвигіднішим, найбільш популярним і довговічним видом видобутку енергії з альтернативних джерел для населення є – домашня сонячна електростанція. Встановивши лише одного разу сонячні батареї на будинок, сім’я отримує можливість безкоштовно користуватися всіма благами сучасного життя на довгі роки.  Керівництво України, з огляду на виниклий дефіцит енергетичних ресурсів в країні, вирішило наслідувати приклад найрозвиненіших країн світу, розвиваючи альтернативну енергетику і підвищуючи енергоефективність. Тому ось уже кілька років, як в Україні працює «Зелений» тариф, який дозволяє людям, що встановили у своєму будинку сонячну електростанцію, не тільки безкоштовно користуватися генерованою електричною енергією, а й продавати її надлишки за значно завищеною ціною енергетичній компанії (Обленерго).

Виходячи з досвіду людей, які вже розмістили сонячні батареї на будинок, термін повної окупності всіх витрат становить від 5 до 7 років. У той же час домашня сонячна електростанція буде працювати більше 25 років без додаткових фінансових вкладень. Додатковою гарантією для людей, які спорудили на своїй території сонячну електростанцію, в отриманні стабільного прибутку протягом багатьох років є фіксація тарифу в Євро на дату підписання договору, а сам договір з Обленерго підписується терміном до 01.01.2030 року.

Цілком резонно, що основне населення нашої країни давно вже втратило віру, що будь-які Закони України можуть бути спрямовані на благо народу, і тому часто з недовірою задають питання: «А навіщо державі це треба? У чому сенс виплачувати людям гроші за електроенергію за «Зеленим» тарифом, який більш ніж в 5 разів перевищує ринкову ціну? »Так ось, сенс в тому, що люди, встановивши сонячні батареї на будинок, будуть значно менше споживати електроенергії із загальних мереж, тим самим зі збільшенням такого населення буде зменшуватися дефіцит енергетичних ресурсів в країні. Також для того, щоб виробляти більше електричної енергії державі необхідно вкласти дуже масштабні інвестиції в будівництво нових атомних, теплових або гідроелектростанцій, які будуть окупатися кілька десятиліть, а з огляду на відсутність цих грошей в бюджеті, то за іноземні інвестиції доведеться платити ще й відсотки по кредитах. Крім того, значні витрати електропостачальників пов’язані ще і з транспортуванням електроенергії від електростанцій до споживачів, в той час як домашня сонячна електростанція однієї сім’ї зможе забезпечувати енергією і сусідські будинки через загальну мережу, без зайвих витрат енергетичної компанії на транспортування. Більш того людина розміщує сонячні батареї на будинок за свій рахунок, без витрат держави, а частина витрат на виплати по «Зеленому» тарифу енергопостачальник рівномірно розподіляє по іншим споживачам, включаючи ці витрати в загальний тариф на електроенергію. Разом з тим, сонячну електростанцію не треба забезпечувати газом, вугіллям або іншими продуктами нафтопереробки, відповідно це робить Україну ще більш енергонезалежною.

Окремо необхідно врахувати і той фактор, що домашня сонячна електростанція абсолютно екологічна і жодним чином не впливає як на здоров’я людей, так і на навколишнє середовище, оскільки не містить ніяких токсичних матеріалів і не виділяє ніяких шкідливих речовин в атмосферу, на відміну від атомних або теплоелектростанцій.

Поспішайте і Ви встановити сонячні батареї на будинок, щоб вже зараз отримувати значний щомісячний прибуток, без витрат для його отримання додаткових сил і фінансів, забезпечивши свою сім’ю стабільним пасивним доходом на кілька десятиліть! Крім того, побудувавши сонячну електростанцію, Ви здобудете повну незалежність від підняття тарифів на електроенергію в подальшому!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *